#PlusLiga – Nie zwalniamy tempa i już dziś kolejne spotkania przed nami!

 

Zawodnicy PlusLigi nie mają czasu na odpoczynek, niespełna dwa dni temu zakończyli oni zmagania w ramach drugiej kolejki, a dziś ponownie wybiegną na boisko. Hitem kolejki będzie spotkanie w Bełchatowie.

 

Trzecią kolejkę rozpocznie spotkanie w Kędzierzynie, gdzie tamtejsza ZAKS-a podejmować będzie zawodników z Bydgoszczy. Początek sezonu dla obu drużyn jest bardzo udany. Gospodarze dzisiejszego spotkania pokonali drużynę "gwiazd" ze Szczecina. Jeśli natomiast mowa o zespole Chemika są oni na pewno niespodzianką jak na razie sezonu. Czy doświadczony zespół z Kędzierzyna zatrzyma zwycięską pasę Bydgoszczy?

19.10 (piątek) godz. 18:00 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Chemik Bydgoszcz

 

Hitem kolejki niewątpliwie będzie spotkanie w Bełchatowie, gdzie Skra podejmować będzie Trefl Gdańsk. To będzie bardzo interesujące spotkanie, bo już w najbliższą środę oba te zespoły ponownie zmierzą się tym razem w Gdańsku, gdzie zostanie rozegrane spotkanie o superpuchar polski. Kto w tym spotkaniu będzie lepszy i czy okaże się, że będzie to dobry prognostyk przed najbliższym spotkaniem?

20.10 (sobota) godz. 14:45 PGE Skra Bełchatów – Trefl Gdańsk

 

Ciekawie będzie również w Olsztynie, gdzie tamtejszy Indykpol zmierzy się z MKS-em Będzin. To będzie bardzo ważne spotkanie dla obu ekip. Jak na razie żadna z drużyn nie ma na swoim koncie punktów ligowych, dlatego tym bardziej będzie dla niech ważne to spotkanie. Która z drużyn będzie mogła po tym meczu zapisać jak, że ważne punkty?

20.10 (sobota) godz. 17:30 Indykpol AZS Olsztyn – MKS Będzin

 

Nie mniej ciekawie będzie w pojedynku między Jastrzębskim Węglem, a Stocznią Szczecin. Zespół z Jastrzębia bardzo dobrze rozpoczął ten sezon,  w ostatnim pojedynku bo bardzo ciężkim meczu wygrali 3:2 z drużyną Zawiercia. Natomiast jeśli mowa o drużynie Stoczni oni początku sezonu nie zapiszą do udanych, w pierwszym meczu doszło do awarii, a w środę przegrali z Zaksą. Czy drużyna Szczecina zdoła w tym spotkaniu ugrać jakieś ligowe punkty?

21.10 (niedziela) godz. 14:45 Jastrzębski Węgiel – KPS Stocznia Szczecin

 

Ciekawie będzie również w Lubinie, Cuprum podejmować będzie Czarnych Radom. Dla gospodarzy będzie to bardzo ważne spotkanie, bowiem jak na razie nie udało im się wygrać spotkania. Goście w ostatnim spotkaniu zwyciężyli pewnie z Olsztynem. Faworytem tego spotkania wydaję się być zespół z Radomia, ale jak już pokazała liga nie można być pewnym niczego przed meczem. Jak będzie tym razem, faworyt stanie na wysokości zadania?

21.10 (niedziela) godz. 17:30 Cuprum Lubin – Cerrad Czarni Radom

 

W stolicy też nie zabraknie emocji, Onico Warszawa podejmować będzie drużynę z Zawiercia. Zespół prowadzony przez Stefana Antige bardzo dobrze rozpoczął ten sezon zwyciężając oba spotkania. Natomiast jeśli mowa o zawodnikach Zawiercia nie brak im woli walki co pokazują w każdym meczu. Czy waleczni rycerze zwyciężą z mocną Warszawą?

21.10 (niedziela) godz. 20:00 Onico Warszawa – Aluron Virtu Warta Zawiercie

 

Kolejkę zakończy spotkanie w Rzeszowie, gdzie Asseco podejmować będzie GKS-e Katowice. Początek sezonu nie należy do udanych w wykonaniu w wykonaniu podopiecznych Andrzeja Kowala. Lepiej natomiast spisują się zawodnicy Piotra Gruszki. To będzie pojedynek polskich trenerów, który z nich będzie góra w tym pojedynku?

22.10 (poniedziałek) godz. 18:00 Asseco Resovia Rzeszów – GKS Katowice

 

Źródło: Informacje Własne/ fot. Aneta Serafin (Volleyworld)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Tymków

Agnieszka Tymków

Pochodzę z Nysy. Moją największą pasją jest siatkówka, która trwa od ponad 10 lat. W redakcji VOLLEYWORLD zajmuję się przede wszystkim 1 Ligą Mężczyzn, która jest niezwykle interesująca.