#PlusLiga: Stocznia Szczecin z pierwszym zwycięstwem!

 

Po dwóch spotkaniach rozegranych na wyjeździe, jastrzębianie zainugurowali dziś plusligowe zmagania przed własną publicznością. Ich przeciwnikami była ekipa ze Szczecina. Rewelacyjna postawa gości, a przede wszystkim zachowanie zimnej krwi w nerwowych końcówkach był przepisem na sukces podopiecznych Mieszka Gogola. Szczecinianie nie dali dziś gospodarzon ugrać nawet seta.

WIĘCEJ INFORMACJI WKRÓTCE

Jastrzębski Węgiel – Stocznia Szczecin 0:3 (22:25, 24:26, 25:27)
MVP: Bartosz Kurek

Składy:
Jastrzębski Węgiel: Fromm, Kosok, Konarski, Lyneel, Kampa, Hain, Popiwczak (L) oraz Rusek, Wolański, Kluth
Stocznia Szczecin: Kazijski, Hoag, Kurek, Van De Voorde, Gałązka, Żygadło, Rossard (L) oraz Penczew, Maziarz, Mihułka (L)

źródło: informacja własna / fot. Stocznia Szczecin

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Anna Maria Węglicka

Anna Maria Węglicka

Pochodzę z Przasnysza, jednak od kilku lat mieszkam w Warszawie, gdzie pracuję i narzekam na niedosyt siatkarskich wydarzeń ;) Pasją do siatkówki zaraził mnie mój Dziadek. W tej dyscyplinie sportu najbardziej interesuje mnie historia reprezentacji Polski, nie wyobrażam sobie też, by po meczu nie zajrzeć w "cyferki", czyli statystyki z rozegranego spotkania. Na co dzień nie potrafiłabym funkcjonować bez przyjaciół, muzyki, dobrej książki czytanej wieczorem i kawy ;) Z VOLLEYWORLDem związana jestem od jego powstania. I chociaż początkowo byłam dość sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, teraz przyznaję, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu :)