Piotr Nowakowski chce zagrać już w Tokio!

nowakowskiPiotr Nowakowski nadal leczy kontuzję, jednak jak przyznaje przeżywa mecze swojej drużyny tak jak zawodnicy na boisku. Zobaczcie, co o klubie i reprezentacji mówił środkowy.

Gracz polskiej reprezentacji i Asseco Resovii Rzeszów, przyznał, że nie lubi oglądać siatkówki! „- Szczerze mówiąc nie lubię oglądać siatkówki spoza boiska. Nie wiem, dlaczego innym sprawia to taką frajdę (śmiech). Mi średnio uśmiecha się przyglądać się meczom siatkarskim z trybun lub sprzed telewizora. Dzieje się tak, bo ciągnie mnie na boisko. Bardzo mocno przeżywam meczem mojej drużyny, ale już nigdy więcej nie chce przechodzić przez coś takiego jak do tej pory. Nie wyobrażam sobie, że w przyszłości mógłbym mieć aż tak długą przerwą.” – wyznaje Piotr Nowakowski. Dodał on jeszcze, że nie lubi pytań o swój stan zdrowia, ponieważ wszyscy go o to pytają i jest to dla niego trochę męczące.

Nie ukrywa również, że myślami jest już przy reprezentacji. ” – Od jakiegoś czasu wiedziałem, że do końca tego sezonu klubowego nie zagram, także przestawiłem sobie ten powrót pod reprezentację. Nie chciałem wracać za wszelką cenę za wcześnie. Nastawiłem się na pracę w kadrze i powrót o formy, bo nie oszukujmy się troszkę mi jeszcze brakuje do tej optymalnej dyspozycji.” – przyznał środkowy.

Określił on również czas, w którym będzie mógł już normalnie trenować ” – Mam nadzieję, że potrwa to jeszcze maksymalnie 3-4 tygodnie.” Gra w reprezentacji jest dla tego zawodnika bardzo ważna. Mówi, że nadal chciałby być elementem tej silnej drużyny. „Chciałbym znaleźć się w składzie już na Tokio i później na Rio” – powiedział Nowakowski.

źródło: polsatsport.pl; z Piotrem Nowakowskim rozmawiał Łukasz Kadziewicz

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Patrycja Skalska

Patrycja Skalska

Jestem zwykłą polską nastolatką po uszy zakochaną w sporcie, a przede wszystkim siatkówce. Jedną z moich większych pasji jest fotografia. Uwielbiam pokazywać kibicom mecze moimi oczami. Moim największym sukcesem jest to, iż prowadzę Oficjalny Fan Page Piotra Nowakowskiego na facebooku :) Moje główne motto życiowe brzmi "nie ma rzeczy niemożliwych"

Dodaj komentarz