Piotr Lipiński opuszcza AZS Politechnikę Warszawską

AZS PW

Piotr Lipiński odchodzi z AZS Politechniki Warszawskiej. Doświadczony rozgrywający po sezonie spędzonym w stolicy zmienia barwy ligowe.

Piotr Lipiński z AZS Politechniką Warszawską związał się w zeszłym sezonie. W ekipie Jakuba Bednaruka pełnił rolę  kapitana. W koszulce Inżynierów rozegrał 34 mecze (127 setów). Dla drużyny zdobył 83 punkty: 46 z ataku, 14 zagrywką i 23 blokiem.

– Piotr to nie tylko dobry siatkarz. To też ciekawy człowiek. Do naszego zespołu wnosił dużo spokoju, a młodszym kolegom służył pomocą. Dziękujemy mu za sezon udanej współpracy i trzymamy kciuki za jego dalszą karierę – powiedziała Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A.

Następcą Piotra Lipińskiego w AZS Politechnice Warszawskiej będzie mistrz świata – Paweł Zagumny. Obecnie finalizowane są rozmowy z drugim rozgrywającym, który w stołecznym zespole zajmie miejsce Krzysztofa Bieńkowskiego.

źródło : azspw.com

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Katarzyna Gałązkiewicz

Katarzyna Gałązkiewicz

Pochodzę z Warszawy, jestem studentką 3 roku polonistyki na UW. Siatkówka jest moją pasją od 9 lat. Przez 4 lata byłam rozgrywającą w jednym ze stołecznych klubów,jednak z gry wykluczyła mnie kontuzja oraz skromne warunki fizyczne ;) Poza siatkówką uwielbiam literaturę, sztukę i modę. Kocham podróże i Włochy. Swoją przyszłość chciałabym związać z dziennikarstwem sportowym.