#OperacjaRio: Brazylijczycy pokonani na własnym terenie!

ligaswiatowaW środę odbył się pierwszy mecz Final Six Ligi Światowej 2015. Brazylia na swoim terenie uległa reprezentacji Francji 1:3. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z tego spotkania.

To była duża niespodzianka dla kibiców, bowiem chyba nikt się nie spodziewał, że Canarinhos zakończą mecz z takim wynikiem. W każdym secie walka była bardzo wyrównana. Jednak podopiecznym Bernardo Rezende udało się wygrać tylko jednego seta. Francuzi wykazali się doskonałą formą, co zresztą można było zaobserwować. Najwięcej punktów dla zwycięskiego zespołu zdobył Antonin Rouzier, który wywalczył 25 oczek. Natomiast po drugiej stronie siatki najlepiej punktował Ricardo Lucarelli Santos De Souza (21).

Brazylia – Francja 1:3 (29:27, 21:25, 29:31, 19:25)

Brazylia: Bruno, Murilo, Lucas, Isac, Lucarelli, Evandro, Sergio (L) oraz Visotto, William, Fonteles
Francja: Toniutti, Ngapeth, Le Roux, Rouzier, Tillie, Le Goff, Grebennikov (L) oraz Lafitte, Jaumel, Sidibe

źródło: informacja własna/zdj.: worldleague.2015.fivb.com