#MŚ2018: Tie-break w pojedynku brazylijsko-rosyjskim! Górą Canarinhos!

 

W pierwszym pojedynku grupy I po dwóch stronach siatki spotkały się reprezentacje Brazylii i Rosji. Choć Rosjanie mieli na swoim koncie już 2 wygrane sety, Brazylijczycy doprowadzili do wyrównania, a zwycięzcę wyłonił tie-break. Ostatecznie lepsi w meczu okazali się podopieczni Renana Dal Zotto, którzy zapisują na swoim koncie cenne 2 punkty.

WIĘCEJ INFORMACJI WKRÓTCE

🇧🇷 BRAZYLIA – 🇷🇺 ROSJA 3:2 (20:25, 21:25, 25:22, 25:23, 15:12)

Składy:
Brazylia: Wallace, Fonteles, Douglas, Lucas, Bruno, Mauricio, Thaless (L) oraz Evandro, WIlliam, Isac, Lucas, Carlos, Maique (L)
Rosja: Wołkow, Michajłow, Muserski, Kliuka, Kurkajew, But'ko, Wierbow (L) oraz Grankin, Bierieżko, Poletajew

źródło: informacja własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Anna Maria Węglicka

Anna Maria Węglicka

Pochodzę z Przasnysza, jednak od kilku lat mieszkam w Warszawie, gdzie pracuję i narzekam na niedosyt siatkarskich wydarzeń ;) Pasją do siatkówki zaraził mnie mój Dziadek. W tej dyscyplinie sportu najbardziej interesuje mnie historia reprezentacji Polski, nie wyobrażam sobie też, by po meczu nie zajrzeć w "cyferki", czyli statystyki z rozegranego spotkania. Na co dzień nie potrafiłabym funkcjonować bez przyjaciół, muzyki, dobrej książki czytanej wieczorem i kawy ;) Z VOLLEYWORLDem związana jestem od jego powstania. I chociaż początkowo byłam dość sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, teraz przyznaję, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu :)