#MŚ2018: Podstawowi wygrywają, rezerwowi się ogrywają. Polacy w półfinale!

 

Ostatni mecz trzeciej rundy Mistrzostw Świata to pojedynek włosko-polski. W dzisiejszej rywalizacji lepsi okazali się Włosi, którzy pokonali Polaków 3:2. To jednak nie przeszkodziło biało-czerwonym w awansie do strefy medalowej, którzy po kapitalnym zwycięstwie pierwszego seta zameldowali się w półfinale!

 

WIĘCEJ INFORMACJI WKRÓTCE

🇮🇹 WŁOCHY – 🇵🇱 POLSKA 3:2 (14:25, 25:21, 18:25, 25:17, 15:11)

Składy:
Włochy: Zaytsev, Juantorena, Giannelli, Lanza, Anzani, Mazzone, Colaci (L) oraz Candellaro, Randazzo, Maruotti, Baranowicz
Polska: Bieniek, Kubiak, Kurek, Nowakowski, Szalpuk, Drzyzga, Zatorski (L) oraz Schulz, Łomacz, Kochanowski, Śliwka, Kwolek, Konarski, Wojtaszek (L)

źródło: informacja własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Anna Maria Węglicka

Anna Maria Węglicka

Pochodzę z Przasnysza, jednak od kilku lat mieszkam w Warszawie, gdzie pracuję i narzekam na niedosyt siatkarskich wydarzeń ;) Pasją do siatkówki zaraził mnie mój Dziadek. W tej dyscyplinie sportu najbardziej interesuje mnie historia reprezentacji Polski, nie wyobrażam sobie też, by po meczu nie zajrzeć w "cyferki", czyli statystyki z rozegranego spotkania. Na co dzień nie potrafiłabym funkcjonować bez przyjaciół, muzyki, dobrej książki czytanej wieczorem i kawy ;) Z VOLLEYWORLDem związana jestem od jego powstania. I chociaż początkowo byłam dość sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, teraz przyznaję, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu :)