MŚ 2018: Znamy gospodarza finału

fivbZa dwa lata czekają nas kolejne wielkie emocje w siatkówce. Biało-czerwoni będą wówczas bronić tytułu Mistrza Świata. Jakiś czas temu poznaliśmy gospodarzy. Teraz zostały rozwiane kolejne spekulacje.

Przypomnijmy, Włochy i Bułgaria będą gościć u siebie najlepsze drużyny świata. Oba kraje miały możliwość zaprezentowania się podczas ubiegłorocznych Mistrzostw Europy. W tym sprawdzianie wypadły one dobrze. Stąd za dwa lata kolejna siatkarska impreza trafi do tychże narodów.

W związku z tym, nie do końca było wiadome, które miasto będzie gościć finałową potyczkę. Włoska federacja zdecydowała, że będzie to Turyn.

Turyn był pierwszym miastem, które wykazało chęć na zorganizowanie finału. Mer i całe kierownictwo miasta wykazali się ogromnym entuzjazmem – wyjaśnił Carlo Magri.

Źródło: cev.lu / inf. własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz