#MemoriałWagnera: Znamy szeroki skład Rosji na XV Memoriał Wagnera

 

Do XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera pozostał już tylko nieco ponad miesiąc. Powoli poznajemy ostatnie szczegóły. Najnowszą informacją jest szeroki, bo aż 23-osobowy, skład reprezentacji Rosji na turniej. Spośród tej grupy zostaną wyłonieniu zawodnicy, którzy w dniach 11-13 sierpnia rywalizować będą w Krakowie.

Dla reprezentacji Rosji, XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera będzie bardzo ważnym sprawdzianem przed Mistrzostwami Europy, które rozpoczną się niespełna 2 tygodnie później. Spośród tegorocznych uczestników memoriału na czempionacie starego kontynentu obejrzymy aż trzy zespoły – wspomnianą Rosje, Francję oraz gospodarza – Polskę. Rosjanie bez wątpienia będą chcieli pokazać się zarówno na turnieju towarzyskim, jak i imprezie docelowej, z jak najlepszej strony, wobec czego nie może dziwić silny skład reprezentacji:

4df7f7b811e03

źródło: fundacjawagnera.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Kinga Kembrowska

Kinga Kembrowska

Na co dzień studiuję prawo i mieszkam w Warszawie, ale gdy tylko mam okazję jeżdżę po całej Polsce (a ostatnio także za granicę) na mecze. Moja miłość do siatkówki za kilka miesięcy osiągnie pełnoletniość - do dziś pamiętam pierwszy obejrzany z tatą mecz. Od kilku lat oglądanie spotkań na żywo jest dla mnie równoznaczne z robieniem zdjęć, bo nie ma nic lepszego od uchwycenia na zdjęciach tych pięknych akcji i emocji zawodników. Pozwala mi to połączyć dwie największe pasje - siatkówkę oraz fotografię. Poza Polakami najbardziej zawsze kibicuję Amerykanom i Kanadyjczykom. W VOLLEYWORLD jestem od samego początku i była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Bez tego prawdopodobnie nie przeżyłabym wielu przygód (i mam nadzieję, że wiele jeszcze przede mną) i nie poznałabym wielu niesamowitych osób.

Dodaj komentarz