Liga Światowa: Kontuzja Dawida Konarskiego

484937_394699997295119_621210050_nDawid Konarski, który zaliczył już tegoroczny występ z reprezentacji, może nie wystąpić w najbliższych meczach.

Jeden z najlepszych zawodników ostatniego sezonu PlusLigi dostał powołanie od Andrei Anastasiego nie tylko do szerokiego składu reprezentacji, ale także został 2. atakującym reprezentacji Polski podczas pierwszego weekendu Ligi Światowej.

Tymczasem nie wiadomo czy Dawid Konarski będzie miał możliwość zagrania w meczach przeciwko Francji, które rozegrane zostaną w najbliższy weekend. 24-latek doznał kontuzji stawu skokowego. Jeśli kontuzja wyeliminuje go z nadchodzących spotkań, najprawdopodobniej zastąpi go Jakub Jarosz.

źródło: informacja własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Kinga Kembrowska

Kinga Kembrowska

Na co dzień studiuję prawo i mieszkam w Warszawie, ale gdy tylko mam okazję jeżdżę po całej Polsce (a ostatnio także za granicę) na mecze. Moja miłość do siatkówki za kilka miesięcy osiągnie pełnoletniość - do dziś pamiętam pierwszy obejrzany z tatą mecz. Od kilku lat oglądanie spotkań na żywo jest dla mnie równoznaczne z robieniem zdjęć, bo nie ma nic lepszego od uchwycenia na zdjęciach tych pięknych akcji i emocji zawodników. Pozwala mi to połączyć dwie największe pasje - siatkówkę oraz fotografię. Poza Polakami najbardziej zawsze kibicuję Amerykanom i Kanadyjczykom. W VOLLEYWORLD jestem od samego początku i była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Bez tego prawdopodobnie nie przeżyłabym wielu przygód (i mam nadzieję, że wiele jeszcze przede mną) i nie poznałabym wielu niesamowitych osób.

Dodaj komentarz