Giba nie chciałby zostać trenerem siatkówki

 

Giba jest w Polsce i odpowiedział w wywiadze z Polsatem Sport na parę pytań. Sprawdźcie to! 


Brazylijski zawodnik spotkał się m.in. z zawodniczkami z Legionowa, które jutro zmierzą się z Developres Skyres Rzeszów. Jak przyznał nie rozmawiał z nimi, jednak o meczu. Wręcz przeprosił za zamieszanie, jakie nastąpiło na treningu w związku z pojawieniem się jego osoby. 

Wiele osób pyta Gibę, czy zobaczymy kiedyś go jako trenera, a on nie bardzo widzi się w tej roli. Swoje doświadczenie chciałby wykorzystać nie tylko w brazylijskiej, ale również światowej siatkówce. 

– Siatkówka jest sportem dla całych rodzin. Umacnia więzi w tych rodzinach. To również sposób do zmiany różnych nawyków, podejścia do różnych problemów. Jednym z nich jest otyłość wśród dzieci, które spędzają godziny przed telewizorem, czy grając na komputerze. Siatkówka może odmienić ich życie i sprawić, że będą zdrowsi. Myślę, że jest świetnym sposobem na poprawę stylu życia i zbliżenie rodzin. – powiedział Giba

Były zawodnik powiedział również, że ciężko jest wskazać faworyta na selekcjonera reprezentacji Polski. Szczególnie trudno jest mówić o Marcelo Mandezie, bo przecież Brazylia również szuka swojego trenera. 

źródło: polsatsport.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Patrycja Skalska

Patrycja Skalska

Jestem zwykłą polską nastolatką po uszy zakochaną w sporcie, a przede wszystkim siatkówce. Jedną z moich większych pasji jest fotografia. Uwielbiam pokazywać kibicom mecze moimi oczami. Moim największym sukcesem jest to, iż prowadzę Oficjalny Fan Page Piotra Nowakowskiego na facebooku :) Moje główne motto życiowe brzmi "nie ma rzeczy niemożliwych"

Dodaj komentarz