AZS Częstochowa zaczyna się rozkręcać!

 

Poprzedni sezon był bardzo słaby w wykonaniu AZS Częstochowy. I mimo, iż w tegorocznych rozgrywkach na pewno nie są stawiani w roli faworyta, chcą odnieść lepszy rezulalt. 


Aktualnie częstochowianie znajdują się na dwunastym miejscu w tabeli z trzema wygranymi. Po tym jak nabrali pewności siebie wygrywając w Warszawie 3:1 w kolejnym meczu powtórzyli swój sukces, pokonując BBTS Bielsko-Biała. Ten ostatni mecz był bardzo wyrównany i jak przyznał szkoleniowiec zepsołu spod Jasnej Góry zawodnicy mieli sporo problemów, jednak pokazali, że są zespołem. "– Zespół pokazał kawał charakteru. Mnie osobiście najbardziej cieszy fakt, że nasza gra idzie w dobrym kierunku. Cały czas idziemy do przodu. Wychodzimy z trudnych sytuacji. Do tego zwyciężamy, a to przecież zwycięstwa budują drużynę. Myślę, że możemy mieć powody do zadowolenia. Oczywiście mamy dużo pokory względem siebie i doskonale wiemy nad czym musimy jeszcze popracować" – skomentował Michał Bąkiewicz

Są lepsze wyniki i co za tym idzie więcej kibiców przychodzi na mecze, aby obserwować potyczki zawodników ze swojego miasta. Całej drużynie bardzo potrzebny jest doping, dlatego zawodnicy i sztab szkoleniowy serdecznie zaprasza na kolejne spotkania. 

 

źródło: plusliga.pl 

 

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Patrycja Skalska

Patrycja Skalska

Jestem zwykłą polską nastolatką po uszy zakochaną w sporcie, a przede wszystkim siatkówce. Jedną z moich większych pasji jest fotografia. Uwielbiam pokazywać kibicom mecze moimi oczami. Moim największym sukcesem jest to, iż prowadzę Oficjalny Fan Page Piotra Nowakowskiego na facebooku :) Moje główne motto życiowe brzmi "nie ma rzeczy niemożliwych"

Dodaj komentarz